OOO «Каскад» история и стратегия

ТОВ фірма «Каскад» була створена 23 листопада 1995 року, як підприємство з колективною формою власності, засноване на приватному капіталі та має статус товариства з обмеженою відповідальністю.

В період з моменту утворення по квітень 2001 року основним напрямком діяльності підприємства була закупівля, переробка та реалізація лому вторинних чорних металів.

У квітні 2001 року фірма «Каскад» вийшла на ринок торгівлі металопрокатом, який швидко розвивається. На сьогоднішній день вона міцно зайняла одне з провідних місць на ринку металопрокату в Придніпровському регіоні та в Україні в цілому. Фірма «Каскад» позиціонує себе як Сервісний металоцентр з можливостями надання найширшого спектра послуг з обробки металу та металопрокату.

Производство

1 листопада 2003 року на підприємстві був створений цех з виробництва металоконструкцій, укомплектований сучасним високотехнологічним обладнанням як вітчизняних, так і закордонних виробників. З перших днів виробничої діяльності цеху колектив підприємства поставив перед собою завдання забезпечення виконання в найкоротші терміни всіх запитів клієнтів на найвищому якісному рівні.

Сьогодні фірма «Каскад» – один із провідних гравців на ринку металоторгівлі. У власності нашого підприємства знаходяться склади готової продукції, обладнані автомобільними та залізничними під’їзними шляхами, кранове та вагове господарства, котрі дозволяють точно та у встановлені терміни виконувати постачання різної складності. На складах підприємства одночасно знаходиться більше 350 різних найменувань металопрокату та труб.

Для більш повного задоволення споживчого попиту фірма «Каскад» надає послуги з доставки, різання та зберігання металопродукції.

Головний офіс фірми «Каскад» знаходиться в м. Дніпро.

Сервісний металоцентр «Каскад»

Сервісний металоцентр «Каскад» є одним із найбільших у Придніпровському регіоні. За час нашої присутності на ринку металоторгівлі та надання первинної металообробки встановлені тісні ділові взаємостосунки з усіма великими металургйіними, сталевальцівними, трубними заводами та комбінатами. На сьогоднішній день діапазон клієнтів нашого підприємства достатньо широкий – це і приватні особи, які купують металопрокат дрібними партіями (від одного кілограма), та великооптові будівельні та виробничі компанії України та зарубіжжя.

Необхідність введення в експлуатацію Сервісного металоцентру була викликана появою на ринку металопрокату низки нових тенденцій. У повсякденне життя пересічних покупців увійшли нові інформаційні технології, незміряно виросла обізнаність кінцевих покупців у питаннях умов, термінів постачання, можливостях різання та надання первинної металообробки, котру вони бажали отримати при купівлі різного металопрокату. Всі вищевказані побажання клієнтів і були втілені у Сервісному металоцентрі фірми «Каскад».

Наявність широкого вибору металопрокату, оперативне відвантаження, кваліфікований персонал, висока технічна оснащеність підприємства та зручне географічне розташування – ось складові успіху Сервісного металоцентру фірми «Каскад».

Наявність найширшого вибору металопрокату дозволяє задовільнити будь-яке замовлення покупця.

Оперативне відвантаження дозволяє клієнту більш ефективно використовувати транспортний засіб.

Кваліфікований персонал надає консультативні та практичні послуги, спрямовані на задоволення індивідуальних потреб конкретного покупця.

Висока технічна оснащеність підприємства скорочує для клієнта технологічний ланцюг, позбавляє від необхідності придбання дорогого обладнання, дозволяючи при цьому максимально підібрати під замовлення потрібні геометричні параметри металу.

Зручне розташування Сервісного металоцентру дозволяє без зусиль знаходити нас як клієнтам, які проживають в місті Дніпро, так й іногороднім покупцям.

Сервісний металоцентр фірми «Каскад» – це єдиний правильний шлях до стабільного цивілізованого ринку металопрокату!

ЦЕХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

1 листопада 2003 року на підприємстві був створений та почав працювати цех з виробництва металоконструкцій. Введення в експлуатацію абсолютно нового цеху, зведеного із застосуванням новітніх ресурсозберігаючих технологій закупівля та встановлення високопродуктивного обладнання, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, вдала логістика, кваліфікований персонал – всі ці складові дозволили нашому підприємству зайняти одне з передових місць на ринку виготовлення металоконструкцій та виконувати замовлення українських та зарубіжних замовників. З перших днів виробничої діяльності цеху колектив підприємства поставив перед собою завдання забезпечення виконання в найкоротші терміни всіх запитів клієнтів на найвищому якісному рівні.

На відміну від багатьох фірм, які займаються виготовленням металоконструкцій, наша компанія прагне знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми не нав’язуємо нашим клієнтам будь-який стандарт. Ми прагнемо створити нову конструкцію, виходячи з побажань замовника, умов експлуатації та вимог безпеки.

Ефективне управління виробничими потоками

Розташування цеху та виробничого обладнання дає можливість ефективно керувати виробничими потоками протягом всього технологічного циклу. Метал, який надходить до виробничого цеху, проходить попереднє очищення. Ділянка підготовчого виробництва обладнана стрічковопильними машинами, на яких проводиться різання деталей до 360 міліметрів. Також на даній ділянці знаходиться газорізна машина з програмним керуванням, яка забезпечує високоточне фігурне різання деталей з листа товщиною до 250 міліметрів. В цеху розташовані вальці, гільйотинні ножиці для різання листа довжиною від 2 до 4 метрів та товщиною від 1 до 40 міліметрів. Ділянки механічної обробки оснащені сучасними свердлильними, фрезерними та токарськими верстатами, котрі повністю відповідають виробничим потребам.

Вся територія виробничого цеху обслуговується мостовими кранами вантажопідйомністю від 10 до 20 тонн.

Зварювання різноманітних металовиробів проводиться в середовищі вуглекислого газу за допомогою автоматичного та напівавтоматичного зварювального обладнання, яке дозволяє виготовляти конструкції високої якості та точності.

Для забезпечення якості протикорозійного захисту, який вимагає замовник, елементи конструкцій піддаються ґрунтуванню та фарбуванню. В процесі виготовлення кожна деталь піддається жорсткому контролю з боку ВТК.

Доставка готових виробів здійснюється за допомогою автомобільного транспорту.

Сьогодні нашим підприємством накопичений досить серйозний досвід у виробничій галузі, що з повною упевненістю дозволяє нам заявляти про себе, як про серйозного та конкурентоздатного виробника металоконструкцій будь-якого ступеню складності.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ВИРОБНИЦТВОВЛАСНИЙ ВИРОБНИЧИЙ ЦЕХ ІЗ СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ

Наявність конструкторського відділу та власного виробничого цеху із сучасним заводським обладнанням дозволяє нашій компанії виробляти найширший спектр металоконструкцій промислового, будівельного та побутового призначення. Ось далеко не повний список виробів, які виготовляються в нашому виробничому цеху

Будівельні металоконструкції:

 • каркаси швидкомонтованих будівель (з гарячекатаних та зварних елементів – для великих об’єктів з прольотом більше 24м., з холодногнутого профілю для об’єктів з прольотом до 24м.);
 • будівлі контейнерного типу, модульні будівлі (павільйони, кіоски);
 • корпуси торгових, житлових та адміністративних будівель складських приміщень, окремі елементи металоконструкцій (колони, балки ферми, зв’язку, ригелі і т. д.).

Промислові металоконструкції:

 • корпуси цехів, виробничих складів;
 • каркасні металоконструкції промислових машин та апаратів виробничих та побутових прибудов
  підкранові та кранові конструкції (несучі колони, балки, ферми, перекриття тощо);
 • контейнери;
 • бункери;
 • естакади;
 • ємності горизонтальні та вертикальні, об’ємом до 100 м²;
 • системи аспірації та газоходів.

Одним із напрямків широкої виробничої діяльності ТОВ Фірми «Каскад» є виробництво метизних виробів, зокрема, дроту ВР 1. Налагоджена робота власного прокатного цеху, сучасне обладнання, здійснення ретельного контролю вхідного матеріалу та вихідної продукції дозволяє нам гарантувати відповідну якість готової продукції. Різноманітна виробнича діяльність фірми «Каскад» поряд із торговою діяльністю з продажу металопрокату, роблять її одним із лідерів у галузі металопрокату в Дніпропетровському регіоні та в Україні в цілому. Сама фірма позиціонує себе як сервісний металоцентр, котрий може надавати різноманітні послуги з постачання, продажу та обробки металу.

ТОВ фірма «Каскад» виробляє круглі та профільні труби на високотехнологічному трубному стані одного з провідних європейських виробників із холоднокатаного та гарячекатаного прокату. Довжина труб може варіюватися за вимогами замовника.

Наше обладнання для поздовжнього та поперечного різання успішно справляється з гарячекатаним, холоднокатаним та вкритим прокатом різних марок сталей…

Переваги поздовжнього та поперечного різання на обладнанні ТОВ фірма “КАСКАД”:

 • високопродуктивні лінії поперечного та поздовжнього різання;
 • високоточні багатохвильові листоправильні машини, якими обладнані всі лінії різання;
 • товщина поперечного різання рулонної сталі від 0,3 до 3 мм, поздовжнього різання від 0,5 мм до 6 мм;
 • економічне використання матеріалу;
 • довільна довжина листових заготовок;
 • захисне пакування у відповідності до вимог замовника

ТОВ фірма «каскад» здійснює різання металопрокату за допомогою гільйотинних ножиць для різання листа довжиною від 2 до 4 метрів та товщиною від 1 до 40 міліметрів

ТОВ фірма «каскад» здійснює згинання листів до 8 мм товщиною та до 3000 мм довжиною

Сучасна високошвидкісна лінія поздовжнього різання європейського виробництва, дозволяє вирішувати найбільш складні завдання виробництва штрипса з наступними параметрами: шириною стрічки від 30мм, товщиною прокату від 0,5мм до 6мм включно. Виготовлення штрипса здійснюється з високоякісної гарячекатаної, холоднокатаної та оцинкованої сталі імпортного виробництва.

ТОВ фірма «Каскад» спеціалізується на виготовленні металоконструкцій промислового, будівельного та побутового призначення будь-якого ступеню складності, таких, як опори, балки, ферми, естакади, ангари, каркасні споруди і т.д. Для своїх клієнтів ТОВ фірма «Каскад» також може здійснювати доставку своїм транспортом до будь-якого регіону України.

ТОВ фірма «Каскад» виготовляє на верстаті з числовим програмним керуванням методом плазмового різанння виробу товщиною до 20 мм включно